آبپاش پلیمری
  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg

آبپاش پلیمری  در شبکه آبیاری تحت فشار سطحی و ثابت ( کلاسیک محترک و ثابت) استفاده می شود.

آبپاش ها با بهترین یک نواختی پاشش از بهترین نوع آبپاش های اروپایی بحساب می آید که دریافت تاییدیه های ترکیه و اروپا توانسته است بالاترین میزان محبوبیت و فروش را در بین استفاده کننده گان به دست آورد و آب را به نرمی و لطافت تمام همانند شبنم به گیاه و خاک برساند و مشکل آبپاشهای هم کلاس خود را برطرف کند.

آبپاش پلیمری از نوع ضربه ای از جنس پلاستیک مقاوم و فنر های آن استنلس استیل و مقاوم در مقابل زنگ زدگی می باشد.

این آبپاش دارای ورودی نر 3/4 اینچ (25 میلی متر) و دو نازل پلاستیکی است. (نازل بزرگتر برای پاشش دور و نازل دیگر برای پاشش نزدیک آبپاش طراحی و نصب شده اند.)

مشخصات فنی آبپاش ها


فشار کارکرد 3 الی 3.5 بار
شعاع پاشش آبپاش 12 الی 15 متر
میزان مصرف آب 0.47 لیتر در ثانیه(28 لیتر در دقیقه)
اتصال ورودی رزوه نر 4/3
جنس بدنه آبپاش پلاستیک با مقاومت بالا
جنس فنر استنلس استیل
زاویه پاشش 360 درجه
تعداد نازل 2 عدد

نکته: در صورتی که فشار مورد نیاز 3 الی 3.5 بار تامین نگردد، شعاع پاشش آبپاش کمتر نمی شود بلکه نحوه پخش (توزیع) آب بهم خورده و قطرات آب درشت و باعث کوبیدگی سطح خاک می شوند، که در این حالت کشت شما بصورت ناهماهنگ رشد می کند. لذا تامین فشار مورد نیاز ضروری است.

نکته: در مناطق بادخیز استفاده از سیستم بارانی کلاسیک متحرک، رول لاین ، گان(قرقره ای) توصیه نمی گردد. در زمانی که باد در حال وزیدن است سیستم را خاموش نموده و آبیاری شبانه انجام شود.

نکته: با اینکه شعاع پاشش این مدل آبپاش 12 متر است، فاصله آبپاش بعدی روی باله 12 متر و روی خط بعدی با باله دیگر نهایتا 18 متر انتخاب می شود. آبپاش ها باید با یکدیگر همپوشانی کامل داشته باشند تا توزیع آب در سطح مزرعه یکنواخت گردد. با این تصور که شعاع پاشش 12 متر است نمی توان و نباید آبپاش بعدی را به فاصله 20 یا 24 متر نصب کرد. این اشتباه است و آبیاری شما را از حالت یکنواخت خارج می کند.

  • بازوی محرک بدون پاشش به عقب                        
  • صفحه شکننده آب قابل تنظیم                        
  • فنر ساخته شده از استینلس استیل                        
  • قطعات آب بندی مقاوم به مواد شیمیایی و خورنده                        
  • دارای کنترل‌کننده جهت در نازل
اطلاعات
نام محصول: آبپاش پلیمری
مدیر پروژه: -
تاریخ گارانتی: -
مشتری: فروش عمومی
دانلود بروشور
انتخاب یک مجری مناسب می تواند زحمت های پیش روی بسیاری را از مسیر شما دور کند. کارا تجارت با تجربه چندین ساله خود همراه شما می باشد