پالت چوبی

پالت چوبی

توسط مدیر سایت
23 ارديبهشت, 1400
بازدید: 450

پالت یک ساختار چوبی مسطح است که محصولات را روی آن چیده و با انواع نوار فیکس می کنند تا بتوانند توسط ماشین های حمل و نقل همچون جک پالت، لودرجلو، انواع جرثقیل ، انواع کانتینتر و کامیون حمل بار آنها را جابه جا کرده و یا در انبار نگهداری کنند. پالتهای چوبی می توانند تا 1000 کیلوگرم بار را تحمل کنند. پالت ها را در بسته به نوع ماده اولیه شان تقسیم بندی می کنند. پالت های فلزی و پالت پلاستیکی هم وجود دارند که هرکدام مزایا و معایب خودشان را دارند

پالت چوبی یک ابزار برای حمل و نقل مسطح می‌باشد.كه جعبه های پلاستیكی كه توسط نبشی پلاستیكی روی پالت قرار می گیرند و برای صادرات میوه كاربرد دارند  با استفاده از پالت زمانی که محصولات توسط ماشین های حمل بار و دستگاه های مربوطه بالا برده می‌شود، در یک حالت پایدار باقی خواهند ماند و باعث ریزش و از بین رفتن نظم بین محصولات نخواهد شد و باعث می‌شود که مدیریت و ذخیره سازی محصولات راحت تر گردد. در نتیجه می‌توان گفت که پایه و اساس در ساختار چیدمان محصولات می‌باشد. اکثر پالتهای چوبی به راحتی قادر به حمل هزار کیلوگرم محصول محافظت شده با نبشی پلاستیكی می‌باشد. امروزه بیش از نیم میلیارد در سال، پالت تولید می‌شود. سازمان ها و کارخانجات با استفاده از آن می‌توانند مقدار زیادی از هزینه های حمل و نقل و ذخیره سازی محصولات خود را کاهش دهند. نکته مهمی که باید دقت داشته باشید این می‎باشد که باید از پالت چوبی استاندارد استفاده کنید تا دچار هزینه های مجدد نشوید

 

امروزه به دلیل مجهز بودن کارخانجات تولیدی به لیفتراک و بسته بندی کالا ها وجهت حمل و نقل آسان بار در انبار ها وجود پالت چوبی ضرورت پیدا کرده است.

این کالا برحسب نیاز و کارایی به دو دسته ی: یکبار مصرف و چند بار مصرف تقسیم بندی می شود. علت این تقسیم بندی در قیمت و تحمل بار آن ها می باشد.

این کالا که در انبار ها به صورت دائم جهت جابجایی استفاده می شود، باید از ضخامت و مقاومت بالایی برخوردار باشدو طول عمر بالای آن در انبار باعث مقرون به صرفه بودن آن می گردد.

پالت های چوبی یکبار مصرف قاعدتا برای یک بار جابجایی استفاده می شوند و باید قیمت پایین تری نسبت به مدل چند بار مصرف داشته باشند.

پالت به صورت وارداتی همراه با کالاهای لوکس به عنوان بسته بندی کالا ها وارد کشور می شود.

این واحد، ارائه کننده ی انواع پالت چوبی می‌باشد.

همچنین توجه کنید که پالت های دست دوم تعمیر شده و در حد نو می‌باشند.

به طور کلی قیمت آنهابه ابعاد و کیفیت آن بستگی دارد.

قیمت های ما با توجه به تنوع محصولات مناسب می‌باشند.

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

 1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

تازه های سایت

تخصص ما چیست؟

 • سایر تجهیزات
  فروش اتصالات پلی اتیلن آب لوله و ارسال به کل کشور با قیمتی مناسب انجام می شود. این اتصالات دارای برت...
  لوله پلی اتیلن
  لوله پلی اتیلن، نوع جدیدی از لوله ‌ها هستند که از مواد اولیه پلی اتیلنی در گرید های مختلف تجاری ساخت...
  آبپاش بارانی
  آبپاش‌های پلاستيكي باراني  کشاورزی از جمله تجهیزات سیستم‎‌های آبیاری بارانی هستند که آب را از ل...
  شیرآلات پلی اتیلن
  شیر انشعاب پلی اتیلن از نوع اتصالات پیچی می باشد که برای استفاده در سیستم های آبیاری قطره ای و لوله ...